Gaziantep / Türkiye

Hakkımızda

Gaziantep Sürücü Kursu 18.12.1989 tarihinde kuruldu. İsmini Gaziantep ilimizden almış olup Emniyet Müdürlüğü Karşısı ve Kalyon Kavşağı şubeleriyle sürücü eğitimleri konusunda hizmet vermektedir. Her insan özeldir ve her şeyin en güzelini, en iyisini hak eder, prensibiyle sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren bir anlayışa sahiptir.

Gaziantep Sürücü Kursları , her türlü sürücü belgelerini vermekle birlikte hızlı bir şekilde yeni sisteme şubelerini entegre etmiş ve en çok ehliyet sınıfı verme yetkisine sahip tek kurum olmuştur. Yeşil Işık Sürücü Kurslarında B sınıfı(Manuel-Otamatik-Engelli) otomobil, A2,A1 Sınıfı Motosiklet, D Sınıfı Otobüs, C – CE Sınıfı Kamyon ve Çekici ehliyet eğitimleri ve özel direksiyon dersi hizmetleri verilmektedir.

Gaziantep Sürücü Kursları şubelerin de, Trafik ve Çevre Bilgisi, Motor ve Araç tekniği, İlkyardım Bilgisi ve Trafik adabı teorik dersleri alanında uzman Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Eğiticiler tarafından verilir. Daha sonra uygulama derslerine geçilir. Otomobil eğitimleri birebir 50 dk, sizlerin tercihine göre otomatik ve manuel şanzımanlı araçlarla bay veya bayan eğitmenler tarafından verilmektedir. Motosiklet eğitimleri en küçük motorlardan başlayarak kademeli olarak en yüksek güçlü motorlarda sona erer. Motosiklet, Otomobil, Kamyon, Otobüs ve Çekici eğitimleri adayların ihtiyacına göre haftanın bütün günlerine göre programlanmaktadır.

Gaziantep Sürücü Kursları, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır. Kursumuz bu nedenle “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir.